top of page
image.png

  Літнє оздоровлення дітей

 Збереження та зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров’я дітей та забезпечення повноцінного, гармонійного фізичного розвитку  - є важливим та актуальним завданням роботи дошкільного закладу в літній період

Поради батькам:
Чим і як розважати дітей влітку?

       Літо люблять усі, а надто - діти! Коли, як не влітку, можна відпочити, придумати купу різних витівок, щоб коли прийти знов до садочку у вересні, розповідати цікаві історії на заздрість усім своїм друзям і з гордістю казати: «Моє літо знаєте, яким було? Ого-го, яким було моє літо!»

Малюйте на асфальті! Коли, як не влітку, час дістати кольорові крейдочки і влаштувати сімейний конкурс на кращий сімейний малюнок на асфальті. Як кажуть у народі? Не така страшна мама, як її малюють діти! Попросіть дітей намалювати «Щастя» або «Любов», і побачите, наскільки талановито вони можуть підійти і до технічного виконання малюнка, і до його змісту. Звичайно ж, приготуйте невеличкі подаруночки у якості призів: шоколадні медальки, паперові корони, значки або зірочки.

 

Осідлайте велосипеди! Влаштуйте літні велогонки у парку, сквері, або там, де є багато місця і мало людей. Можна їхати з горбка, розкинувши ноги в боки і весело реготати! А можна енергійно крутити педалі і наспівувати при цьому якусь жваву пісеньку! Якщо наїздилися з вітром наввипередки і втомилися, зробіть невеличкий привал: випийте води та з’їжте банан або шматочок чорного шоколаду. Зарядилися енергією? Що ж – знову вперед! Ніщо так не зближує сім’ю, як спільна велопоїздка!

 

Відправляйтесь на пошуки скарбів! Скарби є кругом:чи на старому горищі, чи у комірчині, чи у забутій шухляді робочого стола. Головне – вміти їх віднайти! Шукайте і обов’язково знайдете щось забуте, але таке дороге серцю! Або пограйте в гру: намалюйте карту, розмістіть по всьому будинку/ квартирі стрілочки, мішечки/ конверти з підказками і дозвольте дитині самостійно знайти спеціально захований вами скарб!

Обливайтесь водою або стріляйте з водних пістолів! В літню спеку ніщо не освіжає так добре, як потік води з водного пістолету! І ніщо не дає стільки позитивних емоцій, як сімейні змагання «Хто кого намочить першим». Придбайте кілька водних пістолів та кулеметів для повного водного озброєння вашої сім'ї, вийдіть на вулицю (там більше місця для маневрів та й домашні шпалери й паркет залишаться цілими) і бавтеся, доки не змокнете до нитки! Багато реготу вам гарантовано!

Танцюйте під літнім дощем! Влітку дощ не страшний, влітку – дощ теплий, під ним можна не просто гуляти під парасолькою, під ним можна танцювати! Розкинути руки до неба, мокнути й усміхатися! Нехай діти взують свої улюблені кольорові гумачки, візьмуть до рук барвисті парасольки і вдосталь виміряють глибину усіх калюж!

Спостерігайте за Світом! Вчіть своїх маленьких Пізнайок та Чомучок жити на всі 100%! Дивитися і бачити, слухати і чути: спів пташечки, дзижчання джмеля у лісовому дзвонику, запах липи у цвіту, аромат стиглих яблук у саду, теплої річкової води, м’якість трави під ногами. Вчіть помічати красу природи: червоного бедрика на зеленому яблуці, жовтогарячого соняшника на фоні блакитного неба, маленьку та кволу кульбабку, котра що є сил пробивається крізь асфальт міста і тягнеться до сонця! Чи в шумному мегаполісі, чи в селі, завжди знайдеться багато цікавого!

DSCF3486
DSCF3539
DSCF3511
DSCF3507
-1-638
DSCF3542

Подбайте про дітей:   безпечний відпочинок влітку.

Шановні дорослі, пам'ятайте, щоб не трапилось біди під час літніх кані­кул та відпусток необхідно чітко дотри­муватись правил безпеки життєдіяль­ності. Батьки, ви відповідаєте за безпе­ку ваших дітей, тож інформування дітей з приводу небезпечних ситуацій - як їм запобігти, та як допомогти собі, коли не­приємність таки трапилась - без­посередній Ваш обов'язок.

  1. Не залишайте дітей без нагляду. Ви повинні знати, де знаходиться ваша дитина протягом дня і ночі.

  2. Слідкуйте, щоб діти самостійно не підпалювали вогонь та обережно поводилися біля вогнища.

  3. Розкажіть дітям , що не можна брати в руки незнайомі предмети, кидати їх у вогонь, гратися ними. Важливо повідомити про місце їх знаходження дорослим.

  4. Нагадуйте дітям, що необхідно дотримуватись правил дорожнього руху.

  5. Не дозволяйте, щоб діти самі ходили на водоймища.

  6. Категорично забороніть дітям грати в недобудованих,зруйнованих, аварійних будівлях або на території поблизу таких об’єктів.

  7. Нагадуйте дітям про заборону користування газовими плитами.

  8. Пам’ятайте про правила поводження з бездоглядними свійськими тваринами.

  9. В разі необхідності телефонуйте:

— при пожежі — 101

— до міліції — 102

— швидка допомога — 103

— служба газу — 104

221023776_4206089702842683_3684477990389635233_n.jpg
bottom of page